Lethal Weapon yeni yıla çok hızlı giren dizilerin başında geliyor

0

7,9

Lethal Weapon yeni yıla çok hızlı giren dizilerin başında geliyor

Lethal Weapon yeni yıla çok hızlı giren dizilerin başında geliyor's resim

Lethal Weapons, komedi türünün en eğlenceli dizilerinden biri olmakla birlikte seyircilerin karşısına ilk 22 Ağustos 2001’de Fox kanalında çıkmıştır. Dedektif konusunun bolca işlendiği şu zamanlarda Lethal Weapon dizisi, izleyenleri şaşırtarak olay kışını bambaşka bir şekilde sunmaktadır.Yabancı dizi izle Bu durumda seyircileri etkilemekte ve dizinin izlenebilirliğini artırmaktadır. Dizinin yönetmenliğini Chuck (2007), Forever (2014) ve Lethal Weapon (2016) gibi başarılı yapıtlara imza atan ünlü oyuncu Matthew Miller bulunmaktadır. Başlangıçta ilk 5 bölümle yola çıkan dizi izleyenleri etkilemesiyle daha fazla bölüm üretilmesi istendi. Birbirinden yetenekli oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çelen Lethal Weapon dizisi, daha şimdiden milyonlara ulaşmış durumda.

Dizinin başrol oyuncuları; Damon Wayans ve Clayne Crawford gibi tanınmış yüzlerden oluşmakla birlikte özellikle Crawford’un sergilediği oyunculuk diziye damgasını vurmaktadır. Lethal Weapon filminden uyarlanarak yapılan dizi sizi hem güldürecek hem de bir sonraki bölümü merak ettirecektir. Başarılı bir dedektif olan Martin Riggs, bir trafik kazası sonucu canından bile çok sevdiği eşini kaybetmiştir. Bu yüzden günlerce pskolijik bunalıma giren Riggs’in hayatı altüst olmuştur. Çok kez intihara teşebbüs etse de ölümünün bu şekilde haberlerde yayınlanmasını istememektedir. Bu trajedinin ardından kendisini bir an önce toparlayıp işineyani dedektiflik hayatına tekrar geri dönmüştür. Fakat ölüm arzusuyla yanıp tutuşan bedeni yüzünden en ölümcül tehlikelere atılmaktan geri durmamıştır.

Nerede tehlikeli bir iş varsa atılan Riggs’in istediği şey bir türlü olmamaktadır. Şansı hep yaver giden ve olaylardan ucuz kurtulan Riggs, bir şekilde tehlikelere karşı kurtulmaktadır. Bu sırada yanına birlikte çalışacağı yeni bir ortak verilir. Fakat bu yeni ortağın sevecen halleri ve hayata hep pozitif bakması Riggs’in hayatını büsbütün etkileyecek ve bir anda hayatını değiştirecektir.  Günümüzde dedektiflik dizilerinin bu kadar yoğun olmasına rağmen konuşu akışının mükemmel olması izleyenlerin heyecanını artırmaktadır. Aksiyon, suç, drama ve komedi kategorisinde yer alan diziyi izlerlen bütün duyguları bir anda yaşamanızı sağlıyor. Hareketliliğin oldukça fazla yaşandığı diziyi izlerken keyif verici ve etkileyici sahneleriyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Popüler Diziler

Sitemize eklenen tüm dizi bölümlerinin videoları video barındırma sitelerinden alınarak eklenmektedir. Telif hakkı size ait olan bir eser için "İletişim" sayfasından veya [email protected] adresinden bizimle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır.