SOUTH of HELL yeni sezonlarıyla dizi izlemenin keyfini sürdürüyor

0

5,6

SOUTH of HELL yeni sezonlarıyla dizi izlemenin keyfini sürdürüyor

SOUTH of HELL yeni sezonlarıyla dizi izlemenin keyfini sürdürüyor's resim

Son derece sıra dışı bir dizi olan South of Hell, ilk kez 2015 yılında televizyona çıkan fantastik bir korku dramasıdır. WE TV kanalında yayınlanan dizi, doğaüstü konuları ele almaktadır. Dizinin yapımcısı Matt Lambert rol oynarken yönetmen koltuğunu Rachel Talalay ve Eli Roth ikilisi paylaşmaktadır. Yabancı dizi izle son derece korku dolu kurgusuyla dikkatleri bir anda üzerine çeken dizi, yıla damgayı vuran diziler arasında yerini almaktadır. Cehennemin ruhlarını ve insanlar arasında gezen ruhani varlıkları konu alan dizi son yıllarda yayınlanan diziler arasında en cesur dizi ilan edilmiştir. Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşmaktadır. Fakat dizi sevilirse 2.sezon için anlaşmaya devam edecekleri duyurulmuştur.  South of Hell dizisi Güney Karoline isimli yerde çekilmiştir.

Bir anda değişik olayların cereyan ettiği bu yerde insanları tedirgin eden ürpetici olaylar meydana gelmiştir.  Dizinin başrol oyunculuğunu Maria Abascal paylaşmakta olup tüm olayların merkezinde yer almaktadır.  Kiralık olarak çalışan yaratık avcısı Maria, insanlığın son umudu konumunda bulunmaktadır. Dizide yaratıklar, ruhani varlıklar ve soyut şeyler dizinin temel taşlarını oluşturmaktadır. Ruhani varlıklar hakkında yıllardır araştırma yapan ve bu yaratıklarla mücadele eden Maria, insanları bu kötü kabustan kurtarmak için bütün yeteneklerini gösterecektir. Bu zamana kadar birçok felaketlerle karşılaşmış olan Maria, hepsinin üstesinden gelerek insanların güvenini fazlasıyla kazanmıştır. Fakat bu durum tahmin ettiğinden daha zor olacaktır. Karşısında kimlerin olduğunu, kimlerle savaştığını bilmemekle birlikte bu konu hakkında da en ufak bir fikri bulunmamaktadır.  Her şeye rağmen dizide Maria’nın soğukkanlı duruşu tüm izleyenleri büyüleyecektir.  

South of Hell dizisi bir anlamda Maria’nın iç savaşını, yaratıklara karşı kullandığı yetenekleri ve gücünün en ince ayrıntılarını keşfetmesini ve insanlığı kurtarışını başarılı bir şekilde işliyor. Fantastik, korku, gerilim gibi hikaye örgüsünün çeşitliliği de diziyi farklı kılan detaylar arasında sayılmaktadır. South of Hell çekimlerinde daha önce birçok kez karşımıza çıkan vampirler, hayaletler, doğaüstü varlıklarla savaşan yaratıklardan yararlanılmıştır. Dizinin ilerleyiş kısmı diğer dizilerden farklı olup bu da izleyici kitlesini artırmaktadır.  

 Popüler Diziler

Sitemize eklenen tüm dizi bölümlerinin videoları video barındırma sitelerinden alınarak eklenmektedir. Telif hakkı size ait olan bir eser için "İletişim" sayfasından veya [email protected] adresinden bizimle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır.