Teen Wolf son hızla dizi severleri ekran başına kitliyor

0

7,7

Teen Wolf son hızla dizi severleri ekran başına kitliyor

Teen Wolf son hızla dizi severleri ekran başına kitliyor's resim

1985 yılında aynı isimli kitaptan uyarlanan Teen Wolf dizisi ABD yapımı fantastik bir gençlik dizisidir. Dizinin 5 Haziran 2011 tarihinde ilk gösteriminin televizyonda yayınlanmasının ardından yoğun seyirci kitlesiyle karşılaştı ve 2011 MTV Film Ödülleri’ni kazanmayı hak etti. yabancı dizi izle Dizide yer alan kurtadamlar ve buna benzer doğaüstü varlıklar diziyi daha cazip hale getirmiştir. Genç kesime hitap eden Teen Wolf dizisi, ABD’de yeni bir akımı başlatmıştır. Genç kadrosuyla televizyon karşısına çıkan dizi sezonun ilk bölümünün sevilmesiyle devamının yapılması kararını vermiştir.

Dizinin macera serüveni Scott iimli bir gencin kurtadam tarafından ısırılmasıyla başlar. Scott  McCall, Becon Hills Lisesi’nde lakros oynayan genç ve yetenekli bir delikanlıdır. Genç oyuncu Scott, bir gece ormanda gezinirken bir yaratık tarafından her yeri parçalanmış cesetle karşılaşır. Tam o sırada ormanın derinliklerinden bir kurt sesi duyar ve merak edip sesin geldiği tarafa yönelir. Yavaş ve sessiz adımlarla ilerlerken karşısına bir kurtadam belirir. Scott, bunun sıradan bir kurt olmadığını fark eder. Fakat her şey çok geçtir. Kurtadam birden Scott’ın üzerine atlar ve onu ısırır. Scott, yaralı bir şekilde kurtadamdan kaçar ve kurtulur. Aradan geçen zamanda Scott kendisinde birtakım değişikliklerin olduğunu fark eder. Kurtadamın kendisini ısırmasıyla aldığı enfeksiyon Scott’u ele geçirmektedir. Kurtadamdaki yetenekler ve gizli güçler Scott’a geçmektedir ve Scott giderek bir kurtadama dönüşmektedir.

Bir dolunay gecesi kurtadamda olması gerek tüm belirtiler Scott’da belirince ne olduğunu anlar ve o da arık bir kurtadamdır. Scott, keşfettiği yeni kimliğine bir yandan alışmaya çalışırken ergenlik döneminde meydana gelen tehlikeli durumları da zor koşullarda atlatmaktadır. Onun bu zor zamanlarında en iyi arkadaşı Stiles ve gizemli kurtadam Derek destek çıkmıştır.  Zor günlerin beklediği Scott, hem aşık olduğu kişiyi korumak hem de etrafındakilerle olan ilişkilerini dengelemeyi öğrenmek zorunda kalmaktadır. Birinci sezonda Scott’un aşkı ve keşfettiği yeni kimliği ile aldığı sorumluluklar karşımıza çıkarken ikinci sezon merakla beklenilmektedir.  Dizinin diğer oyuncuları Tyler Posey (Scott McCall), Crystal Reed (Allison Argent), Dylan O’Brien (Stiles Stilinski), Toyler Hoechlin (Derek Hale), Holland Roden (Lydia Martin), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Shelley Hennig (Malia Tate) ve Arden Cho (Kira Yukimura)’dır.

 Popüler Diziler

Sitemize eklenen tüm dizi bölümlerinin videoları video barındırma sitelerinden alınarak eklenmektedir. Telif hakkı size ait olan bir eser için "İletişim" sayfasından veya [email protected] adresinden bizimle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır.